سنجد چوب را بشناسید

ما در طول 5 سال فعالیت در حوزه طراحی و ساخت دکوراسون اداری و خانگی تجربه بسیاری در رابطه با ساخت انواع دکوراسیون با متریال مختلف کسب کرده ایم. اکنون مجموعه ی ما قابلیت اجرای تمام پروژه های دکور اداری و خانگی را از طراحی و اجرا دارا می باشد.

مشاوره دقیق و طراحی سه بعدی از مهمترین مسائل در دکوراسیون داخلی و خارجی است، که در حال حاضر تعداد معدودی از شرکت ها آن را بطور اصولی انجام می دهند.

نظرات مشتریان ما

کیفیت و قیمت ما؟

یکی از اصول کاری سنجد چوب قیمت گذاری بر اساس کیفیت است که با وسواسی ویژه به آن می پردازیم، بطوریکه به مشتریان خود اطمینان می دهیم شما تنها هزینه کیفیت را پرداخت می کنید.

با توجه به اینکه سنجد چوب بالاترین سطح کیفیت موجود در بازارهای جهانی را در نظر دارد، خریداران داخلی و خارجی ما می توانند این اطمینان را داشته باشند هیچ هزینه ی اضافی جدا از متریال و بالاترین کیفیت موجود در بازار را پرداخت نمی کنند.

ما چه کار می کنیم؟

طراحی و ساخت انواع محصولات شامل: انواع میز اداری و تحریر، میز تلویزیون، میز نهارخوری، میز کنسول، میز جلومبلی و عسلی، شلف ایستاده و دیواری، میز مدیریتی، میز گیمینگ، میز ترید، استند گلدان، انواع صندلی، جاکفشی، جا لباسی، انواع اکسسوری چوبی و فلزی را طراحی و اجرا می کنیم.

استفاده از جدیدترین و به روز دستگاه ها و ابزارها همیشه در اولیت مجموعه سنجد چوب برای کیفیت بالا بوده است.

اهداف ما

در حال حاضر سنجد چوب یکی از کارآمد ترین و پیشرو ترین برندهای بازار در ایران می باشد، اما ما تنها به این موفقیت بسنده نکرده با حفظ کیفیت و قیمت مناسب در حال به دست آوردن جایگاهی مناسب در بازار های جهانی نیز هستیم.

در حال حاضر محصولات ما به کشورهایی چون عراق و قطر نیز صادر می شوند و به زودی با افزایش توان تولید سایر کشورها نیز مقصد محصولات ما خواهند بود.

با این وجود همچنان بهترین سطح خدمات را برای بازار ایران و هموطنان خود در نظر کرفته ایم، که روزانه برای بهبود رضایت شما عزیزان تلاش می کنیم.